Świątecznie

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już w czwartek Wigilia, mój ulubiony dzień w roku. Pierniczki już upieczone, choinka ubrana, prezenty spakowane, ostatnie świąteczne dekoracje skończone... Teraz pozostaje się cieszyć wspaniałą, rodzinną atmosferą, spotkaniami z bliskimi i jak co roku życzyć sobie wszystkiego, co najlepsze :)

Korzystając z okazji chciałabym złożyć czytelnikom mojego bloga najserdeczniejsze, świąteczne życzenia.  Abyście znaleźli chwilę dla siebie każdego dnia, żebyście mogli docenić czas spędzony z rodziną i mieli go tak dużo jak tylko chcecie. Żeby ten czas, jak i każdy dzień całego roku, był przepełniony szczęściem i miłością. Zapomnijcie o kłótniach i problemach szkoda marnować na nie jeden z najpiękniejszych okresów w roku. A przede wszystkim pamiętajcie -  Święta to bardzo magiczny czas, miejcie więc odwagę marzyć bo każde marzenie może się spełnić a ja ze swojej strony życzę Wam wytrwałości w ich realizacji.

Komentarze

  1. cudowna choinka i cała reszta

    OdpowiedzUsuń
  2. Już za późno na świąteczne życzenia, ale na noworoczne nie :) Życzę Ci aby rok 2016 obfitował w pozytywne wydarzenia, by uśmiech nie znikał z Twej twarzy, by spełnił marzenia i sny, i nie atakował brakiem weny :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz